Spring naar inhoud

8/10/16 Elite zonder contract en U23

Wedstrijd zaterdag 8 oktober 2016

1.12B-Individuele Regionale wedstrijd  (Elite zonder contract en U23)

Open omloop 113 km-Prijzen €690. 17 ronden van 6, 650 km.

Inschrijving Café Louis-Schelpenstraat 108B- 13.30u-14.45 Uur-Start om 15 uur.

Kleedkamers: Magazijn Durieu-Schelpenstraat 104-8930 Rekkem

Contact: Franky Tytgat-Murissonstraat 287-8930 Rekkem.(Tel. 0473 632 697) of info@sportievehoop.be. Medische controle: Huize Durieu-Schelpenstraat 104-8930 Rekkem.

Kaart van de omloop

Regionaal wielrennen Maxim De Poorter wint massaspurt in Rekkem Nadat zes renners 95 km voorop hadden gereden kwam alles weer samen op 4 km van het einde. In een massaspurt met 70 renners haalde Maxim De Poorter het vrij vlot voor Jochen Deweer en Francesco Van Coppernolle. Voor De Poorter was het zijn derde zege van het seizoen. Frederic Vandewiele en Mathias Dewitte, die deel uitmaakte van de zes vluchters, werden vierde en vijfde. (Foto WO)

 

Wedstrijduitslag
1.   DE POORTER Maxime  BEL19960421  2H29´00"  EFC-ETIXX  U23
2.   DEWEER Jochen  BEL19910220  z.t.  OVY KEUKENS - FCC ELITE
3.   VAN COPPERNOLLE Francesco  BEL19910416  z.t.  WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT  ELITE
 4.  VANDEWIELE Frederik  BEL19910211  z.t.  HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM  ELITE
 5.  DE WITTE Mathias  BEL19930329  z.t.  VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.  ELITE
 6.  LAVA Kevin  BEL19890612  z.t.  SMARTPHOTO CYCLING TEAM  ELITE
 7.  TIELEMANS Pierre  FRA19920114  z.t.  EC RAISNES  ELITE
 8.  TIMMERMANS Tom  BEL19960617  z.t.  VAN EYCK SPORT  U23
 9.  VANHOUTTEGHEM Cedric  BEL19940109  z.t.  TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT  U23
 10.  COMMEYNE Steffen  BEL19891025  z.t.  KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW  ELITE
 11.  BRULEZ Miqele  BEL19970919  z.t.  TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT  U23
 12.  MAENE Kevin  BEL19811129  z.t.  DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK  ELITE
 13.  VANCOMPERNOLLE Jan  BEL19910822  z.t.  CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST  ELITE
 14.  BIEBUYCK Aurélien  BEL19970615  z.t.  BLANCS GILETS BRABANT WALLON  U23
 15.  DESMECHT David  BEL19921222  z.t.  WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT  ELITE
 16.  DE ROOZE Niels  BEL19920906  z.t.  VERANCLASSIC - AGO  EL.CZC
 17.  WYDOOGHE Jaron  BEL19971002  z.t.  VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY  U23
 18.  VAN GUCHT Sten  BEL19921129  z.t.  PROFEL - UNITED C.T.  ELITE
 19.  VANDENBOGAERDE Jens  BEL19920106  z.t.  SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO  EL.CZC
 20.  CADRON Julien  BEL19920316  z.t.  WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN  ELITE
 21.  VERFAILLIE Arne  BEL19970516  z.t.  PCT TOMACC  U23
 22.  MINNE Stijn  BEL19840510  z.t.  ALL FRIENDS CYCLING  ELITE
 23.  DEBOOT Bruce  BEL19960724  z.t.  OPS ANTIEK - ATOM 6 CT  U23
 24.  VEKEMAN Maxime  BEL19930914  z.t.  T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON  EL.CZC
 25.  VAN GOETHEM Kevin  BEL19901123  z.t.  PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  ELITE
 26.  DE VILLE Jelle  BEL19950710  z.t.  VAN EYCK SPORT  U23
 27.  MUS Aloïs  BEL19920522  z.t.  MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM  ELITE
 28.  COOLS Giles  BEL19950830  z.t.  INDIVIDUEEL  AMA19+
 29.  STOCKMAN Michiel  BEL19960731  z.t.  TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT  U23
 30.  Depypere Mathias  BEL19941231z.t.  z.t.  SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO  U23.C
 maximdepoorter8_10 maximdepoorter8_10_b maximdepoorter8_10_c